Ideální soused? Rozhodně to nejsou narkomani a alkoholici

Zdroj: Týden.cz | 29. 4. 2017 |

Devět z deseti Čechů by nechtělo mít za svého souseda narkomana. Na žebříčku nejméně oblíbených skupin následují alkoholici a lidé s kriminální minulostí. Zhruba třetině Čechů by jako sousedé vadili lidé s jinou barvou pleti a cizinci. Vyplývá to ze zveřejněných výsledků březnového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM).

Více zde.

Přehled dalších článků

Do centra pro závislé na Praze 5 chodí letos dvojnásobek klientů

Zdroj: ČTK | 27. 5. 2010 |

Praha - Kontaktní a poradenské centrum závislostí nazvané Program STAGE 5 občanského družení Progressive zaznamenalo během prvních měsíců letošního roku více než dvojnásobek kontaktů oproti předešlým rokům.

Češi podceňují nebezpečí AIDS

Zdroj: MF Dnes | 18. 5. 2010 |

JIHLAVA - Počet zjištěných HIV pozitivních osob v republice je alarmující. K poslednímu březnu jich bylo již 1388, přitom od počátku letošního roku bylo zjištěno už 44 nových případů.

Policie přistihla 363 řidičů pod vlivem drog

<předchozí 1 ... 1578 1579 1580 1581 1582 ... 1586 další >