Hospitalizovaných kvůli nelegálním drogám loni přibylo

Zdroj: ČTK | 7. 10. 2013 |

Kvůli užívání nelegálních drog stouply loni v ČR počty hospitalizací o sedm procent na 5872. Mladistvých hospitalizovaných meziročně přibyly tři procenta na 93 lidí, důvodem bylo hlavně užívání konopí. Uvedli to statistici na svém webu. Celkem bylo hospitalizováno pro různé závislosti přes 15.400 lidí, z nich kvůli alkoholu zhruba 9550.

Podrobnosti zde, údaje zveřejnil ÚZIS.

Přehled dalších článků

Konopí nejvíc užívají Češi, rekordně přibylo nových drog

Zdroj: ČTK | 15. 11. 2011 |

Peníze nejsou, Káčko zavřelo

Zdroj: Krnovské noviny | 15. 11. 2011 |

Na předávkování nelegální drogou zemřelo loni v ČR 55 lidí

Zdroj: ČTK | 14. 11. 2011 |

<předchozí 1 ... 1694 1695 1696 1697 1698 ... 1769 další >