Drop In opustí ulici Ve Smečkách, přesune se zřejmě na Bulovku

Zdroj: ČT | 3. 6. 2012 |

Praha - Jedna z největších neziskových organizací, která v Praze pomáhá drogově závislým, je znovu v nejistotě. Praha 1 vypověděla Drop Inu smlouvu a organizace musí do září opustit sídlo v ulici Ve Smečkách. Podle radnice městské části lidem vadilo velké množství narkomanů v okolí. Teď se ale komplikuje i stěhování centra do nových prostor - v pražské nemocnici Na Bulovce.

Více zde.

Přehled dalších článků

Zabavenou marihuanu dejme nemocným, navrhuje policie

Zdroj: Lidové noviny | 28. 1. 2011 |

PRAHA - Je to naděje pro lidi s roztroušenou sklerózou či třeba Parkinsonovou nemocí. Na 400 kilogramů marihuany, které každoročně zabaví a zničí policisté, by se nově mohlo využívat k výrobě léčiv.

Krámek s drogami má zavřeno. Zasáhla obchodní inspekce

Prodejnu drog už řeší vláda

<předchozí 1 ... 1723 1724 1725 1726 1727 ... 1765 další >