Drop In opustí ulici Ve Smečkách, přesune se zřejmě na Bulovku

Zdroj: ČT | 3. 6. 2012 |

Praha - Jedna z největších neziskových organizací, která v Praze pomáhá drogově závislým, je znovu v nejistotě. Praha 1 vypověděla Drop Inu smlouvu a organizace musí do září opustit sídlo v ulici Ve Smečkách. Podle radnice městské části lidem vadilo velké množství narkomanů v okolí. Teď se ale komplikuje i stěhování centra do nových prostor - v pražské nemocnici Na Bulovce.

Více zde.

Přehled dalších článků

V komunitě Vršíček se začnou léčit také ženy

Zdroj: Deník | 2. 6. 2011 |

Konec Dropinu ve Smečkách?

Zdroj: ČT24 | 28. 5. 2011 |

V Česku byl zabaven alkohol obsahující nebezpečnou látku IPA

Zdroj: ČTK | 17. 5. 2011 |

<předchozí 1 ... 1706 1707 1708 1709 1710 ... 1766 další >