Drogově závislých je nejvíce v Ústeckém kraji. Vláda posílá peníze na pomoc

Zdroj: Deník | 12. 5. 2016 |

Ústecký kraj – V Ústeckém kraji je po Praze druhý nejvyšší počet problémových uživatelů drog. Převažuje u nich závislost na pervitinu. Nevládním organizacím chybí peníze na prevenci i kvalifikované pracovníky. Národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil by chtěl částku věnovanou drogové problematice ve státním rozpočtu zdvojnásobit.

Více zde.



Zdroj: http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/drogove-zavislych-je-nejvice-v-usteckem-kraji-vlada-posila-penize-na-pomoc-20160512.html


Zdroj: http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/drogove-zavislych-je-nejvice-v-usteckem-kraji-vlada-posila-penize-na-pomoc-20160512.html

Přehled dalších článků

Reportéři ČT: Drogy jsou vděčné téma politické kampaně

Zdroj: ČT 24 | 12.10.2010 |

Praha - Komunální a senátní volby se blíží a letos poprvé se staly drogy v Praze volebním tématem, které dosud bylo především doménou krajní pravice.

V kojeneckých ústavech přibývá dětí drogově závislých matek

V Ústí nad Labem roste opět počet uživatelů heroinu

Zdroj: ČeskéNoviny.cz | 06. 10. 2010 |

<předchozí 1 ... 1578 1579 1580 1581 1582 ... 1602 další >