Drogové prevenci má pomoci první "konopný" bigboard

Zdroj: ČTK | 7. 8. 2013 |

Praha - Drogové prevenci má pomoci první „konopný" bigboard, který až do konce srpna stojí na pražské Jižní spojce. Propaguje službu www.koncimshulenim.cz občanského sdružení Sananim, jež od roku 1990 pomáhá lidem ohroženým drogou. Nápis „Nenech si to přerůst přes hlavu" by postupně mělo překrýt technické konopí vyrůstající z truhlíku u bigboardu.

Více zde.

Přehled dalších článků

Dělnická strana chce kvůli narkomanům v Praze nasadit hlídky

V době krize stoupl v Brně počet gamblerů

Zdroj: Aktuálně.cz | 30. 9. 2010 |

Brno - V době hospodářské krize v Brně výrazně přibylo lidí závislých na hracích automatech. Tendenci zachytila organizace A Kluby ČR, která závislým v Brně poskytuje poradenství a terapeutickou pomoc.

Jako první v kraji má jihlavská charita program pro abstinenty

Zdroj: Jihlavský deník | 29. 9. 2010 |

Jako první v kraji otevřela Oblastní charita Jihlava takzvanou Následnou péči. Jedná se o ambulantní doléčovací program, který pomáhá lidem po ukončení léčby závislosti vytvářet takové podmínky, aby mohli úspěšně abstinovat a začlenit se zpět do běžného života.

<předchozí 1 ... 1704 1705 1706 1707 1708 ... 1726 další >