Dovozci náplní do elektronických cigaret porušují chemický zákon

Zdroj: E15 | 17. 4. 2013 |

Běžnou cestou k odvykání kouření se pro řadu lidí stala elektronická cigareta, která zahřáním kapalné náplně vytvoří páru podobnou kouři. Na bezpečnost náplní se zaměřila kontrola Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP), od konce ledna prověřila v Česku 35 dovozců nebo distributorů a většina z nich porušila chemický zákon.

Podrobnosti zde.

Přehled dalších článků

Jihlava nabídne ambulantní doléčení narkomanům

Zdroj: MF Dnes | 2. 6. 2010 |

Do centra pro závislé na Praze 5 chodí letos dvojnásobek klientů

Zdroj: ČTK | 27. 5. 2010 |

Praha - Kontaktní a poradenské centrum závislostí nazvané Program STAGE 5 občanského družení Progressive zaznamenalo během prvních měsíců letošního roku více než dvojnásobek kontaktů oproti předešlým rokům.

Češi podceňují nebezpečí AIDS

Zdroj: MF Dnes | 18. 5. 2010 |

JIHLAVA - Počet zjištěných HIV pozitivních osob v republice je alarmující. K poslednímu březnu jich bylo již 1388, přitom od počátku letošního roku bylo zjištěno už 44 nových případů.

<předchozí 1 ... 1764 1765 1766 1767 1768 ... 1773 další >