Do věznice na Nymbursku se pašovaly drogy a mobilní telefony

Zdroj: ČT | 21. 3. 2013 |

Jiřice (Nymbursko) - Do věznice Jiřice na Nymbursku se pronášely drogy a mobilní telefony. Tvrdí to inspekce, která kvůli tomu stíhá jednoho z pracovníků vězeňské služby. Podle vyšetřovatelů věci předával vybraným vězňům a ti je potom distribuovali mezi další odsouzené. Spolu s dalšími dvěma lidmi je navíc muž obviněn i z úvěrových podvodů. Trojice obviněných je stíhána na svobodě.

Více zde.

Přehled dalších článků

Věznice se rozrostla o nové oddělení

Zdroj: Deník.cz | 13. 3. 2011 |

Znojmo - Nové oddělení začíná fungovat od začátku března ve znojemské věznici. Je určeno pro odsouzené, kteří měli v minulosti osobní zkušenost s drogami.

Sanitka bude dál pomáhat narkomanům v centru města

Zdroj: Deník.cz | 11. 3. 2011 |

V Benešově otevřeli pro osoby drogově závislé nové zázemí

Zdroj: deník.cz | 11. 3. 2011 |

<předchozí 1 ... 1721 1722 1723 1724 1725 ... 1769 další >