Do věznice na Nymbursku se pašovaly drogy a mobilní telefony

Zdroj: ČT | 21. 3. 2013 |

Jiřice (Nymbursko) - Do věznice Jiřice na Nymbursku se pronášely drogy a mobilní telefony. Tvrdí to inspekce, která kvůli tomu stíhá jednoho z pracovníků vězeňské služby. Podle vyšetřovatelů věci předával vybraným vězňům a ti je potom distribuovali mezi další odsouzené. Spolu s dalšími dvěma lidmi je navíc muž obviněn i z úvěrových podvodů. Trojice obviněných je stíhána na svobodě.

Více zde.

Přehled dalších článků

V Benešově otevřeli pro osoby drogově závislé nové zázemí

Zdroj: deník.cz | 11. 3. 2011 |

Muž byl po požití drog z Asie v kritickém stavu

Zdroj: ČTK | 10. 3. 2011 |

Brno - Jednačtyřicetiletý muž z Brna si přivodil zdravotní komplikace požitím omamných látek, které si objednal přes internet z Asie.

'Drogy' mají v Pardubicích také reklamu

<předchozí 1 ... 1718 1719 1720 1721 1722 ... 1765 další >