Dívka málem zemřela kvůli extázi. Soud poslal dva mladíky na pět let do vězení

Zdroj: ČT | 10. 5. 2018 |

Na pět let poslal ve čtvrtek do vězení Krajský soud v Ostravě dva mladíky z Frýdku-Místku. Podle rozsudku dali loni v dubnu tehdy osmnáctileté dívce drogu extázi v modifikované a mnohem silnější variantě. Mladá žena po jejím užití v jednom z frýdecko-místeckých klubů zkolabovala a začaly jí selhávat orgány. Nezemřela jen díky včasné lékařské pomoci.

Více zde.

Přehled dalších článků

Opilci za volantem zabili v Česku za půl roku 29 lidí

Zdroj: ČTK | 28. 7. 2011 |

Preventivní akce kraje navštíví na 130 restaurací

Zdroj: RTM TV | 26. 7. 2011 |

Drop-in se musí vystěhovat z Prahy 1, narkomané z centra ale nezmizí

Zdroj: iDnes.cz | 13. 7. 2011 |

<předchozí 1 ... 1699 1700 1701 1702 1703 ... 1765 další >