Češi začali v době koronaviru víc pít. Lékaři hlásí velký nárůst závislých

Zdroj: TN.cz | 20. 9. 2020 |

Během koronavirové epidemie v Česku podstatně stoupla v porovnání s loňským rokem spotřeba alkoholu. A lékaři hlásí i rapidní nárůst závislých. Jejich ambulance prý praskaly ve švech.

Video zde.

Přehled dalších článků

Každý čtvrtý vězeň pije nebo bere drogy

Zdroj: Právo | 26. 10. 2011 |

Lidé v Trmicích nechtějí mít K-centrum ve středu města

Zdroj: Český rozhlas | 21. 10. 2011 |

Nymburk - Pomoc pro narkomany končí

Zdroj: MF Dnes | 21. 10. 2011 |

<předchozí 1 ... 1692 1693 1694 1695 1696 ... 1765 další >