Češi začali v době koronaviru víc pít. Lékaři hlásí velký nárůst závislých

Zdroj: TN.cz | 20. 9. 2020 |

Během koronavirové epidemie v Česku podstatně stoupla v porovnání s loňským rokem spotřeba alkoholu. A lékaři hlásí i rapidní nárůst závislých. Jejich ambulance prý praskaly ve švech.

Video zde.

Přehled dalších článků

Šéf antidopingového výboru: Případy sportovců s pervitinem jsme měli

Zdroj: iDnes.cz | 31. 1. 2012 |

Alkohol na veřejnosti. Městům zatím pomáhá zima

Zdroj: Deník | 23. 1. 2012 |

Středočeský kraj chce v zámku v Budenicích zřídit terapeutické centrum

Zdroj: Český rozhlas | 19. 1. 2012 |

<předchozí 1 ... 1685 1686 1687 1688 1689 ... 1766 další >