Boj státu selhává. Drogy bere a léky nadužívá milion Čechů

Zdroj: Novinky.cz | 6. 4. 2019 |

Boj státu proti drogám selhává. Jak ukazuje zpráva o realizaci protidrogové politiky, kterou má Právo k dispozici, počet uživatelů opioidů a pervitinu v Česku od roku 2008, kdy to bylo 32,5 tisíce, vzrostl v roce 2017 na 47,8 tisíce, tedy zhruba o polovinu. Injekčně si drogu píchá 43,7 tisíce lidí.

Více zde.

Přehled dalších článků

Marihuana je v Brně stále oblíbenější, heroin už narkomany netáhne

Zdroj: iDnes.cz | 25. 2. 2011 |

Vzniknou čtvrti hazardu, ale další hrací automaty nepovolíme, plánuje primátor Prahy

Zdroj: iDnes.cz | 23. 2. 2011 |

Pražský primátor Bohuslav Svoboda plánuje postupně vyhnat všechny hrací automaty v hlavním městě do "čtvrtí hazardu".

Benešov: Sociální služba pro narkomany končí

Zdroj: Deník | 21. 2. 2010 |

<předchozí 1 ... 1724 1725 1726 1727 1728 ... 1769 další >