Bém chce změnit přístup ke konopí. Absolutní priorita je dekriminalizace

Zdroj: iDnes.cz | 26. 2. 2026 |

Národní protidrogový koordinátor Pavel Bém chce, aby se změnil přístup ke konopí. „Absolutní priorita je pro mě dekriminalizace. Stále ještě jsou odsuzováni lidé za chování, které zjevně nejeví nějakou závažnou společenskou nebezpečnost,“ řekl Bém ve Sněmovně. Kritizoval, že jsou stíháni lidé, kteří využívají konopí pro svou potřebu a nepřechovávají ho pro jiné.

Více zde, záznam z kulatého stolu zde.

Přehled dalších článků

Podnikatelé „čistí“ Václavák

Největší protidrogová organizace v Praze mění injekce z auta

Zdroj: ČTK | 20. 4. 2010 |

Praha - Pracovníci Sananimu, největší pražské organizace bojující proti zdravotním rizikům spojeným s užíváním drog, musí pracovat v autě zaparkovaném před sídlem společnosti, protože nesmí svou činnost provozovat v nově zakoupených prostorech na pražském Smíchově.

Čeští studenti patří v Evropě mezi nejzkušenější uživatele drog

<předchozí 1 ... 1764 1765 1766 1767 1768 1769 další >