Basa za "Amsterdam": majitel sítě obchodů s drogami dostal dva roky

Zdroj: ČTK | 23. 8. 2012 |

Za prodej údajných sběratelských předmětů obsahujících syntetické drogy půjde majitel sítě Amsterdam shopů v Česku Artur Slawomir Kamedula definitivně na dva roky do vězení.
Rozsudek olomouckého okresního soudu, proti kterému se muž odvolal, potvrdil krajský soud. Kamedula si trest ve věznici s dozorem odpyká za šíření toxikomanie. Podle rozsudku ve svých prodejnách nabízel syntetické drogy označené za sběratelské předměty. Jde o průlomový rozsudek, za tuto činnost dosud nikdo před soudem nestál.

Více zde.

Přehled dalších článků

Syfilidy přibývá. Také mezi narkomany

Laxus patnáct let pomáhá drogově závislým

Zdroj: Deník.cz | 8. 11. 2010 |

Drogy za volantem zabíjí víc lidí, než oficiálně tvrdí policie

Zdroj: Lidové noviny | 5. 11. 2010 |

PRAHA - Pitvy obětí autonehod odhalují laxní přístup v práci policie. Drogy za volantem zabíjí na českých silnicích daleko víc, než policisté přiznávají.

<předchozí 1 ... 1737 1738 1739 1740 1741 ... 1765 další >